ראשי » שירותי כתיבה » תרגום מעברית לאנגלית

תרגום מעברית לאנגלית


גם שירותי תרגום לאנגלית, גם שיווק - הכל בחבילה אחת!


קל מאוד למצוא מישהו שיציע לכם תרגום מעברית לאנגלית, אבל במקרים רבים התוצאה יבשה, רחוקה שנות אור מתוכן שיווקי שימכור את השירות או המוצר כפי שקיוותם. כדי באמת לתקשר ולהשפיע על קהל אמריקאי, אתם צריכים מתרגם מעברית לאנגלית שהוא גם כותב שיווקי – כזה שיודע איך קהל היעד חושב, כיצד הוא קורא, ומה נותן לו את המוטיבציה לקנות.

 

אנחנו עושים הרבה יותר מלהחליף מילים. בתור התחלה, אנחנו נשקיע זמן בהבנת מטרות התוכן, באיפיון קהל היעד ונברר מה הטון והסגנון הרצויים לכם. כשאנחנו מתחילים במלאכת התרגום לאנגלית, אנחנו נשקול כל מילה ומילה ונחליט מה הדרך האפקטיבית ביותר להציג אותו בשפה האנגלית. בהנחה שניתנת לנו יד חופשית, בהרבה מקרים הדבר הנכון ביותר לעשות הוא שכתוב חלקי או אפילו מלא של התוכן על מנת להעביר את המסר בצורה הטובה ביותר.

 

 מה אנחנו יודעים לעשות?


  • תרגום תוכן לאתרים
  • תרגום ברושורים
  • תרגום מיילים שיווקיים
  • תרגום הודעות לעיתונות
  • תרגום מצגות עיסקיות
  • תרגום מאמרים
  • תרגום תיאורי מוצר


בואו לעבוד עם מומחים לתרגום לאנגלית של חומרים שיווקיים


הצוות הקטן והמוכשר שלנו מורכב מכותבי תוכן אמריקאיים שהתגוררו גם בישראל וגם בארה"ב, כולם מדברים עברית וכותבים באנגלית רהוטה - כל אחד ואחד מהם מומחה בתחומו ובעל נסיון עשיר בכתיבה שיווקית באנגלית. מטבע הדברים, אנחנו נבין את התרבות, המניעים והציפיות של קהל המטרה שלכם.

 

במקום להעביר חומרים לתרגום מעברית לאנגלית ואחר כך להתעסק במציאת קופירייטר שיפיח חיים בתוכן, אנחנו ניתן לכם גם תרגום לאנגלית וגם שיווק - בבת אחת. התוצאה שתתקבל תהיה באנגלית איכותית, מעניינת ומושכת, המעבירה לקוראים את המסר בצורה ברורה ומשכנעת.

 

 

מבחר אתרים שתרגמנו | תיק עבודות  

 

 


Avi AmitaiVotalixRamot Naftaly Winery


תנו לנו להפוך את המילים שלכם לכלים שיווקיים גלובאליים


אייל גולדמן, קופירייטר ותיק ומנהל הפרוייקטים ב-רייט קליק, ילווה אתכם לאורך כל הדרך, ויוודא שתקבלו תרגום מעברית לאנגלית העומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר, הן במבחינת השפה והן מבחינת האספקט השיווקי. אין פרויקט גדול מדי או קטן מדי, פשוט או מורכב מדי - בכל מקרה, העבודה שלנו זריזה ואיכותית והכל במחירים מאוד נוחים. אם יידרשו שכתובים, נשמח לעמוד לרשותכם עד שתהיו מרוצים ב-100%.

 

 צרו איתנו קשר ונספק לכם שירותי תרגום לאנגלית על פי דרישותיכם.

 

 

Google+